גילוי האזנות סתר בטלפון נייד

גילוי האזנות סתר בטלפון נייד

המרכז הישראלי מתמחים בגילוי האזנות סתר בטלפון נייד

הטלפון הנייד נמצא איתנו בכל מקום, ומלבד העובדה שדרכו אנחנו מנהלים את החיים שלנו, הוא יכול להוות אמצעי מעקב נהדר על החיים שלנו. לא מעט אנשים שרוצים לדעת עליכם הכל בוחרים בהאזנות סתר כדי להגשים את המטרה הזו. האזנה הזו יכולה לפגוע בצורה משמעותית בכם, לכן גילוי האזנות סתר בטלפון נייד ואנחנו במרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר כאן כדי לעזור לכם לחשוף אותה.

 

חושש/ת שמאזינים לך ואתה בחוסר שקט?

בוא/י נבחן את זה…

 

  • מישהו יודע את תוכן השיחות הטלפוניות שלך או חלק מהן?
  • תוכן שיחה גלש למתחרים שלך, לבעלך, לאשתך או לבעל עניין אחר?
  • מישהו יודע מה כתבת בהודעות הוואטסאפ שלך, או בכל פלטפורמת הודעות אחרת?
  • מישהו אולי יודע איפה את/ה נמצא/ת בכל רגע נתון?
  • יתכן שהטלפון שלך מתחמם, נתקע, והסוללה נגמרת מהר?
  • אולי אתה צריך בדיקת מעקב בטלפון.
 
אם משהו מהדברים נשמע לך מוכר, יתכן שאת/ה צריך/ה בדיקת האזנה לטלפון שלך.

 

 

המרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר

במרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר מחלקה יחודית המתמחה בחקירות סייבר לטלפונים ניידים. 

בנוסף אנו מתמחים בחשיפה של אמצעי מעקב שונים בכל סוג טכנולוגיה. מכשירי מעקב, מכשירי האזנה או מצלמות סמויות. 

הצוות המנוסה של המרכז יוכל לעזור גם לכם להבין האם מתבצעת אחריכם האזנת סתר דליפת מידע צילום או מעקב סמוי אחריך. כל הפעולות מבוצעות באופן חוקי לחלוטין.

 

האזנות לטלפון

בניגוד להאזנות סתר רגילות, כאשר מדובר על גילוי האזנות סתר בטלפון נייד, אחד הבעיות היא שלא תמיד נעשה שימוש ברכיב שמותקן או נמצא על הטלפון. לעיתים האזנה יכולה לבוא בצורה של תוכנה מסוימת או אפליקציה שנמצאת בטלפון שלכם, וכל זה בלי שאתם בכלל יודעים על כך.

מבלי שאתם מרגישים כל מה שאתם אומרים ליד הטלפון שלכם, ולא רק השיחות, פשוט עוברים לצד שלישי שאתם לא יודעים עליו. לאור זאת ניתן להבין את החשיבות הרבה שיש לגילוי האזנת סתר בטלפון נייד.


סימנים מחשידים

עוד לפני שאתם מספיקים לבצע בדיקה מקצועית, ישנם כמה סימנים מחשידים שצריכים להדליק אצלכם נורה אדומה בקשר להאזנות לטלפון. אם הבטרייה שלכם נגמרת באופן מהיר מהרגיל ייתכן וזה נובע כתוצאה משימוש בתוכנת הריגול, שימוש שלכם אין שליטה עליו. אפשרות נוספת היא מצב שבו הטלפון שלכם מבצע באופן קבוע פעולות שלא על דעתכם.

הסימנים הללו למעשה מצביעים על כך שייתכן ומישהו שולט על הטלפון שלכם מרחוק. בהתנהלות נבונה ניתן לגלות לא רק האם באמת מתבצע מעקב אחרי הטלפון שלכם אלא גם לגלות מיהו האדם שעוקב אחריכם, וכך לא רק למנוע את הנזק אלא גם לחשוף את העבריין.


סקירה של המכשיר

אנחנו במרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר נוכל לבצע סקירה של המכשיר שלכם כדי לגלות האם ייתכן שהשתילו אצלכם תוכנות מסוימות שמאפשרות האזנה או שאיבה של מידע אחר מהטלפון שלכם. גם אם אתם לא רואים את התוכנות הללו באופן גלוי ייתכן והן נמצאות בצורה סמויה בטלפון שלכם, כך שרק אנשי מקצוע יוכלו לגלות אותם.


האזנת סתר

האזנת סתר היא למעשה כינוי למצב שבו נמצא ברשותכם מכשיר שמקליט את כל מה שהוא שומע, אולם המכשיר הזה נמצא שם בלי ידיעתכם. המכשיר יכול להיות מושתל ברכב שלכם, בבית, במשרד או בכל מקום שבו אתם בטוחים שאף אחד לא יכול לשמוע אתכם. אחד המקומות האטרקטיביים ביותר שבהם ניתן לבצע האזנת סתר הוא בטלפון הנייד שלכם.


גילוי מכשירי האזנה

בעולם של גילוי מכשירי האזנה, הבדיקה בדרך כלל נעשית בצורה ויזואלית או בעזרת איתור של גלים שאותם המכשיר משדר. כאשר האזנה היא על הטלפון הנייד קשה יותר לגלות אותה, כיון שהמכשיר עצמו פולט גלים, ותוכנת האזנה בדרך כלל מתבססת על הגלים הללו. כדי לגלות את האזנה במקרים הללו יש צורך באיתור של טביעת אצבע דיגיטלית במכשיר שלכם.


לסיכום

גילוי של האזנה לטלפון יכול לחסוך מכם הרבה מאוד עגמת נפש. מעקב כזה למעשה מאפשר לדעת בכל רגע נתון מה קורה איתכם, וחשיפה שלו היא תנאי הכרחי לכך שהפרטיות שלכם תישמר בצורה ניאותה.