בדיקת האזנה

במשרדנו מחלקה מיוחדת לבדיקת האזנה

 

במשרדנו מחלקה טכנית ייחודית ומושקעת לבדיקת האזנה, הכוללת ציוד לגילוי האזנות סתר מכל סוג ומעבדת סייבר משוכללת.

אנו מבצעים בדיקת האזנה בבתים, משרדים, ברכבים, וחקירות סייבר בטלפונים ניידים, במחשבי PC וברשתות.

משרדינו מתמחה בצד הטכנולוגי חקירתי עם ניסיון של למעלה מ 27 שנים.

 

במשרדנו קיימת מחלקה טכנולוגית מתקדמת עם מיטב הציוד העכשווי לביצוע בדיקות האזנה, במידת הדחיפות יגיע אליכם חוקר מומחה סייבר ומהנדס אלקטרוניקה עוד היום, ימצא את ציוד ההאזנה או הצילום הסמוי שמותקן אצלכם ויחזיר עוד היום את השקט הנפשי לחייכם.

ההתקדמות הטכנולוגית בשנים האחרונות מאפשרת לייצר מכשירי האזנה קטנים כך שניתן להסוות אותם כמעט בכל מקום. אם אתם חוששים שהשתילו לכם מכשיר האזנה בבית או במשרד, לחשש שלכם בהחלט יש מקום, וסיכוי טוב שלא תצליחו לגלות את המכשיר. המרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר יכול לעזור לכם בביצוע בדיקת האזנה ולחשוף את המכשיר.

 

בוא/י נבחן את זה:

 

 • בעלך יודע דברים שאמרת? 
 • אשתך יודעת איפה אתה נמצא ולא ברור כיצד?
 • דברים שאמרת בחדרי חדרים, הגיעו לאוזניים הלא נכונות?
 • חושד/ת ששומעים או רואים אותך, כשאת/ה בפרטיותך?
 • מידע פנימי רגיש זלג מהחברה שלך והגיע אל המתחרים?
 • אתה רואה את אותם אנשים או רכבים נמצאים אחריך להיכן שאתה נוסע? או מגיע?
 • את/ה מעורב/ת במשהו שיש סיבה שירצו לעקוב אחריך? או להאזין לך?
 
סביר להניח שמאזינים לך !
 

 

בדיקת האזנה מבוצעות ע"י החוקר שי מדר, עוסק בחקירות פרטיות למעלה מ 25 שנה, חוקר, מהנדס, ואיש סייבר, מומחה בגילוי האזנות סתר, עם רישיון בר תוקף, לעסוק בחקירות פרטיות, מטעם המחלקה לרישוי חוקרים פרטיים במשרד המשפטים.

שי מדר, השכלה אקדמאית: 

 • קצין לוחמת סייבר (CWS-Cyber Worfare Spacialist).
 • מנהל אבטחת מידע ארגוני (CISO-Chief Information Security).
 • מהנדס מחשבים ומערכות מידע  (B.Sc).
 • מהנדס אלקטרוניקה וחשמל (B.Sc).
 • רישיון חוקר פרטי + רישיון לניהול משרד חקירות – ברישיון משרד המשפטים.
 
 
בן לקוחותינו נמנים רשויות, גופים בטחונים, חברות גדולות וקטנות, לקוחות עסקיים ופרטיים רבים ועורכי דין.

אנו מובילים מקצוענות ואיכות חסרת פשרות, בתחום בדיקת האזנה ובתחום חקירות הסייבר.

 
 

אודות מכשירי ההאזנה הקיימים

מכשירי ההאזנה כיום זעירים מאוד, מתוחכמים, בעלי יכולת הקלטה לטווח ארוך, בעלי יכולת שידור והעברת VOICE דרך כל נתיבי התקשורת הקיימים, טלפוניה, סלולרי, תדרי רדיו, אינטרנט וכו', כך שהמצותת יכול לקבל בזמן אמת את תוכן השיחה ולתעדה.

 

 

במידה ומתגלה האזנה או מצלמה סמויה

מערכות ההאזנה או מצלמות נסתרות שמתגלות במהלך בדיקת האזנה אינן מפורקות, וזאת על מנת לאפשר איתור טביעות אצבעות מהרכיבים החשודים ע"י המחלקה לזיהוי פלילי של משטרת ישראל איתה אנחנו עומדים בקשר עבודה שוטף, במסגרת שירותי בדיקות ההאזנה של משרדנו.

 

 

בסוף בדיקת ההאזנה

בסוף הבדיקה הלקוח מקבל לידיו דו"ח בדיקות האזנה מקיף ומפורט, בשילוב חומר מצולם, המתעד את אמצעי ההאזנה שהותקנו ומיקומם, כולל הסבר מפורט לגבי היכולות שלהם בביצוע האזנות סתר או צילום סמוי.

דו"ח בדיקת האזנה המועבר ללקוח ישמש אותו כחומר ראייתי לכל דבר ועניין, להמשך טיפול של משטרת ישראל או ביהמ"ש אם יחפוץ מזמין העבודה בכך.

הודעה חשובה: האזנת סתר הינה עבירה פלילית שדינה עד 5 שנות מאסר !

 

 
אנו מבצעים:

 • גילוי האזנות סתר בבית.
 • בדיקת האזנה במשרד.
 • בדיקת האזנה ברכב – למניעת איכון (מעקבי GPS או Air/Smart Tag), האזנות סתר או מצלמות סמויות.
 • חקירות סייבר לטלפונים ניידים לאיתור תוכנות ריגול.
 • חקירות סייבר למחשבי PC  ולמערכות מחשוב מבוססת שרתים.
גילוי האזנות סתר ברכב

המרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר

המרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר הוא גוף מקצועי שעוסק בחשיפת אמצעי ריגול שונים עבור לקוחות הן מהמגזר הציבורי והם במגזר הפרטי. הצוות של המרכז הוא צוות מקצועי, ואם אתם חושדים ששתלו לכם מכשיר האזנה אתם יכולים לפנות אלינו ויחד נגיע לחקר האמת. כמובן שהעבודה של המרכז נעשית בדיסקרטיות מוחלטת, תוך שמירה מלאה על הפרטיות שלכם.

גילוי שידור פאסיבי או אקטיבי

מכשירי האזנה רבים משדרים אונליין את מה שהם שומעים. המכשירים הללו פועלים בדיוק כמו מצלמה נסתרת, והם משדרים כל הזמן את מה שנשמע בחלל שבו הם נמצאים. החיסרון של המכשירים הללו הוא שהם משדרים מידע ולכן הם פולטים גלים שבעזרתם ניתן להעביר את השידור, כיון שכמו שברור לכם המכשיר הוא כמובן אלחוטי.

במקרה שבו שתלו אצלכם מכשיר כזה בעזרת ציוד מקצועי ניתן לעלות על המקור שממנו הגלים משדרים, וכך לחשוף בקלות את מכשיר האזנה. במקרה שבו יש לכם חשד לכך ששתלו לכם מכשיר האזנה, בדיקה אחר הגלים יכולה באופן כמעט וודאי לשלול את האפשרות הזו במקרה שלא נמצאו גלים חריגים בחדר.

 

מכשיר האזנה

מכשיר האזנה הוא אמצעי הקלטה משוכלל שמשדר את כל מה שנאמר בחלל שבו הוא נמצא. מכשירי האזנה משמשים לא רק בארגוני מודיעין אלא בשוק הפרטי עם לא מעט צרכנים במחירים זולים. 

המכשירים יכולים לשמש להשגת מידע שאותו לא ניתן להשיג בצורה גלויה. כמובן שלצד שבו נשתל מכשיר האזנה יכול להיגרם הרבה מאוד נזק, וזו הסיבה שכל כך חשוב לבצע בדיקת האזנה ולגלות מכשירים משדרים או מקליטים.

 

 

לסיכום

חשיפה של האזנת סתר היא מלאכה מורכבת, וחשוב לגשת אליה במשנה זהירות. קיימות מספר שיטות שבאמצעותן ניתן לגלות את המכשירים, כאשר הניסיון הוא להתחקות אחר הגלים או הקול שאותו פולט המכשיר. אנחנו במרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר מחזיקים בצוות מקצועי שישמח להעניק לכם מהניסיון הרב שלו בגילוי של האזנות סתר.