המרכז הישראלי לאיתור האזנות סתר, הוא ארגון בעל שם ואמין המוקדש למתן שירותים מקצועיים בתחום גילוי האזנות סתר ותוכנות ריגול.

עם צוות מומחים מיומן, המרכז הישראלי לאיתור האזנות סתר מציע פתרונות מקיפים לאנשים פרטיים, עסקים וגופים ממשלתיים המבקשים להגן על פרטיותם ועל המידע הסודי שלהם. המרכז מתמחה באיתור וניטרול מכשירי האזנה, מצלמות נסתרות וציוד מעקב סמוי נוסף.

תוך שימוש בציוד חדיש וטכניקות מתקדמות, המרכז עורך סריקות יסודיות של שטחי מגורים ומסחר כדי לזהות איומים פוטנציאליים. השירותים שלהם מכסים מגוון רחב של תחומים, לרבות מגורים פרטיים, משרדי חברות, חדרי ישיבות, בתי מלון, רכבים ועוד.

האתר מספק מידע רב ערך על מומחיות המרכז, המתודולוגיות והחשיבות של גילוי האזנות סתר בעולם המתקדם מבחינה טכנולוגית של ימינו. 

 

בדיקת האזנה לטלפון נייד
שי מדר מנהל המשרד – חוקר סייבר מומחה, חוקר פרטי, מהנדס אלקטרוניקה ומחשבים.

ניהול ופיקוח

המרכז מנוהל ע"י שי מדר, חוקר סייבר מומחה וחוקר פרטי, מהנדס מחשבים ומהנדס אלקטרוניקה,

עד מומחה בבית משפט, בעל רישיון לניהול משרד חקירות מטעם משרד המשפטים, קצין לוחמת סייבר (CWS),

מעל 20 שנות ניסיון בתחום הטכנולוגי החקירתי, עם ניסיון עשיר בחשיפת האזנות סתר ומצלמות סמויות מכל סוג,

איתור תוכנות ריגול על טלפונים ניידים או רשתות מחשוב.

 

 

 

 

אנו גאים בהובלת התעשייה הן בזיהוי האזנות סתר והן בחקירות סייבר. במרכז הישראלי לגילוי האזנות סתר, מעבדה פורנזית לביצוע חקירות סייבר מתקדמות לטלפונים ניידים סלולריים וציוד חקירתי טכנולוגי (ברמה בטחונית) מהמתקדמים בעולם, הכולל סקנרים משוכללים ואמצעים שונים ויחודיים לאיתור כל סוג אמצעי ריגול, בכל סוג טכנולוגיה ובכל מקום, לרבות הבית, הרכב, המשרד, או הטלפון הנייד.

כדי להבטיח את רמת הסודיות והמקצועיות הגבוהה ביותר, המרכז הישראלי לאיתור האזנות סתר מדגיש את מחויבותו לשמירה על פרטיות הלקוח לאורך כל התהליך.

האתר מציע גם טופס יצירת קשר לתקשורת קלה ודיסקרטית, המאפשר לאנשים וארגונים לבקש התייעצות או לקבוע בדיקה לגילוי האזנות סתר.

המרכז הישראלי לזיהוי האזנות סתר הוא משאב מהימן עבור אנשים ועסקים הזקוקים לשירותי גילוי האזנות סתר וחקירות סייבר. עם המומחיות, הטכנולוגיה המתקדמת והמסירות שלנו לפרטיות הלקוח, המרכז מציע שקט נפשי והגנה גם מפני פלישות פוטנציאליות עתידיות.

לשיחה דיסקרטית עם מומחה חייג או שלח הודעת וואטסאפ.